Hakkımızda

Biz Kimiz?

Güçlü Yaşam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, 2018 yılında özel eğitime ihtiyaç duyan çocuk ve gençlerimize yönelik eğitim vermek amacıyla kurulmuştur.

400 m2 lik kapalı alanlı eğitim merkezimizde gerekli tüm eğitim öğretim materyalleri, fizyoterapi odası, bireysel sınıflar, küçük yaş odası ve grup sınıflarımız ile eğitim kurumlarında olması gereken tüm fiziki şartlar (Yangın merdiveni, erken uyarı sistemi) sağlanmıştır.

Kurumumuz bünyesinde çalışan ve öğrencilerimizin bireysel gelişimlerini herşeyden önde tutan psikolog, pedagog, özel eğitim öğretmenleri, çocuk gelişimi öğretmeni ve fizyoterapistimizle öğrencilerimiz ve ailelerine hizmet verilmektedir.

Güçlü Yaşam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, kuruluş amacı olan özel eğitime muhtaç özel çocuk ve gençlerimizi, bağımsız ve topluma yararlı bireyler olarak yetiştirmek için çalışmalarına devam etmektedir.

3e503ea5-8c97-4ce2-8a60-dd0d20cfe62f
anna-samoylova-w55SpMmoPgE-unsplash

Vizyonumuz

Özel gereksinimli bireylere, erişilebilir bir ortam sağlamak için bilişsel, duyuşsal, psikomotor ve sosyal becerilerini en üst seviyeye çıkarmak aynı zamanda toplumsal hayata adapte olabilmelerine rehber olmaktır.

Share on facebook
Facebook

Misyonumuz

Bireysel ve toplumsal düzeyde olumlu bir farkındalık yaratmak doğrultusunda; özel gereksinimli bireyler ve ailelerine yönelik koruyucu, önleyici, geliştirici ve eğitici özel eğitim ve psikolojik danışma desteği;bilimsel olarak kanıtlanmış yaklaşımlar çerçevesinde sağlayan bir kurum olmaktır.